Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 25, 2019, 10:15:08 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri Video Klipe dhe kėngė shqipe
Kėtu do tė kemi mundėsin ti vejmė kėngėt mė tė preferuara qė me ėndje i ndėgjojmė.
114 Postime
2 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Video Klipe shqiptare
Nėntor 07, 2018, 09:40:57 PD
Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Vargjet qė ju ngelin nė mendje!! « 1 2 3 4 »
Zemra
- 3462 Ditė mė parė
Zemra
38 5205 Postimi i fundit Nėntor 30, 2016, 09:55:52 PD
nga Deēani
ARTISTJA E POPULLIT JORGJIA TRUJA
Deēani
- 1567 Ditė mė parė
Deēani
4 1012 Postimi i fundit Gusht 12, 2015, 09:05:47 PD
nga Deēani
Tekste Kėngėsh Shqip « 1 2 ... 7 8 »
Besa
- 3456 Ditė mė parė
Besa
76 8982 Postimi i fundit Shtator 15, 2014, 09:40:54 PD
nga Besa
Pa Drenice nuk ka Kosove pa Kosove ska Shqipni
Besa
- 2134 Ditė mė parė
Besa
2 1167 Postimi i fundit Nėntor 05, 2013, 06:22:50 MD
nga Besa
Adelina Ismajli – Biografia
Deēani
- 2273 Ditė mė parė
Deēani
0 463 Postimi i fundit Qershor 04, 2013, 06:30:55 MD
nga Deēani
Kėngėn qė ndegjoni ne ketė moment ! « 1 2 ... 7 8 »
Fjolla
- 3457 Ditė mė parė
Fjolla
78 7890 Postimi i fundit Maj 02, 2013, 01:16:27 MD
nga Zemra
KUSH ISHTE DERVISH SHAQA?
Deēani
- 2885 Ditė mė parė
Deēani
0 719 Postimi i fundit Tetor 02, 2011, 10:02:49 PD
nga Deēani
tekste kengesh te huaja. « 1 2 »
Mergimtarja
- 3268 Ditė mė parė
Mergimtarja
13 1994 Postimi i fundit Shtator 14, 2010, 10:48:03 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0262 sekonda me 35 veprime