Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 20, 2019, 01:37:16 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Artet e Bukura
Mergimtarja
- 3262 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 624 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:26:51 PD
nga Mergimtarja
Arti tradicional rikthehet pėr vizitorėt
Mergimtarja
- 3259 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 634 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 10:30:20 PD
nga Mergimtarja
Historia E Artit « 1 2 »
Mergimtarja
- 3259 Ditė mė parė
Mergimtarja
12 2319 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 10:36:32 PD
nga Mergimtarja
Arti i Fotografisė nė Shqipėri « 1 2 »
Mergimtarja
- 3257 Ditė mė parė
Mergimtarja
12 1946 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:50:28 PD
nga Mergimtarja
ALEKSANDĖR MOISIU
Deēani
- 1910 Ditė mė parė
Deēani
3 1236 Postimi i fundit Maj 12, 2015, 09:31:12 PD
nga Deēani
ĒARLI ĒAPLIN
Deēani
- 1563 Ditė mė parė
Deēani
4 962 Postimi i fundit Gusht 18, 2015, 08:22:44 PD
nga Deēani
Shqipėria dhe Shqiptarėt nė vepra tė Piktorėve tė huaj « 1 2 3 »
Deēani
- 3410 Ditė mė parė
Deēani
28 9248 Postimi i fundit Janar 07, 2017, 07:20:40 MD
nga Deēani
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02932 sekonda me 35 veprime