Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 16, 2019, 04:57:34 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
ARKITEKTURA E ZEMRĖS « 1 2 »
Deēani
- 2341 Ditė mė parė
Deēani
17 3019 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 05:38:40 MD
nga Deēani
HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Deēani
- 314 Ditė mė parė
Deēani
9 455 Postimi i fundit Mars 10, 2019, 07:49:22 MD
nga Deēani
KĖTU JAM QĖ SOT E MOT « 1 2 »
Deēani
- 2429 Ditė mė parė
Deēani
16 2677 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 06:49:05 MD
nga Deēani
Kur Pritja tė Shkel Poezi Nga Altin Ziberi « 1 2 3 »
Besa
- 3342 Ditė mė parė
Besa
29 3932 Postimi i fundit Shtator 15, 2014, 12:00:46 MD
nga Besa
Poezi (Dashurie)nga (M.Sh) Zeshkanja « 1 2 3 4 »
Deēani
- 3067 Ditė mė parė
Deēani
37 5375 Postimi i fundit Maj 12, 2011, 04:08:28 MD
nga Deēani
Poezi Dashurie « 1 2 ... 20 21 »
Deēani
- 3423 Ditė mė parė
Deēani
202 23590 Postimi i fundit Janar 12, 2019, 02:45:29 MD
nga Deēani
Poezi dhe krijime qė i kushtohen gjuhės shqipe
Zemra
- 3340 Ditė mė parė
Zemra
7 1502 Postimi i fundit Gusht 31, 2010, 08:28:25 MD
nga Zemra
Poezi e Chatit
Mergimtarja
- 3225 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 991 Postimi i fundit Shtator 23, 2010, 03:17:19 MD
nga Mergimtarja
Poezi Humoristike « 1 2 ... 12 13 »
Mergimtarja
- 3228 Ditė mė parė
Mergimtarja
129 12178 Postimi i fundit Dhjetor 01, 2010, 03:05:34 MD
nga Zemra
Poezi nga Fatmire Muja « 1 2 »
Besa
- 1766 Ditė mė parė
Besa
13 1901 Postimi i fundit Mars 31, 2015, 09:14:24 MD
nga Besa
Poezi nga Hasije Selishta-Kryeziu « 1 2 »
Besa
- 3100 Ditė mė parė
Besa
12 2305 Postimi i fundit Nėntor 27, 2014, 02:17:46 MD
nga Besa
Poezi nga mė tė bukurat « 1 2 ... 8 9 »
Deēani
- 3423 Ditė mė parė
Deēani
85 11238 Postimi i fundit Shkurt 09, 2017, 07:41:49 MD
nga Deēani
Poezi nga Risto Siliqi
Deēani
- 2578 Ditė mė parė
Deēani
1 825 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 07:07:08 MD
nga Deēani
Poezi per antaret e forumit « 1 2 »
Mergimtarja
- 3215 Ditė mė parė
Mergimtarja
11 1815 Postimi i fundit Shtator 29, 2010, 08:11:48 PD
nga Deēani
Poezi per forumin...www.mergimtari.ch « 1 2 3 »
Mergimtarja
- 3218 Ditė mė parė
Mergimtarja
26 3687 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 04:28:56 MD
nga Mergimtarja
Poezi pėr Nėnėn.... « 1 2 3 4 »
Zemra
- 3218 Ditė mė parė
Zemra
32 4738 Postimi i fundit Janar 13, 2014, 08:06:41 PD
nga Fjolla
Poezi pėr njeriun tuaj tė zemrės... « 1 2 ... 9 10 »
Zemra
- 3240 Ditė mė parė
Zemra
95 10997 Postimi i fundit Dhjetor 16, 2014, 09:18:33 MD
nga Besa
SHOTA (Poemė nė 12-tė kėngė) « 1 2 »
Deēani
- 3421 Ditė mė parė
Deēani
13 2318 Postimi i fundit Mars 20, 2010, 03:26:52 MD
nga Deēani
Vjersha Satirike « 1 2 3 »
Deēani
- 3345 Ditė mė parė
Deēani
24 4185 Postimi i fundit Dhjetor 04, 2013, 08:13:57 MD
nga Agim
VRULLE LIRIKE « 1 2 3 »
Admin
- 1282 Ditė mė parė
Admin
25 2621 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 06:14:24 MD
nga Deēani
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02761 sekonda me 35 veprime