Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 16, 2019, 04:43:31 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri Poezi
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Moderatore: Agim, Fllanza
891 Postime
21 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Mars 10, 2019, 07:49:22 MD
Asnjė Postim I Ri Letėrisi pėr fėmijė
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Moderatore: Agim, Fllanza
176 Postime
6 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne LAHUTA E MALSISĖ
Dhjetor 04, 2014, 11:21:49 PD
Asnjė Postim I Ri LAHUTA E MALCĢS
GJERGJ FISHTA: Lahuta e Malcģs; botimi i tretė Romė 1991
669 Postime
30 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Konferenca e Londonit
Shtator 28, 2012, 09:52:39 PD
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Faqe: 1 2 [3]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
129 vjet nga lindja e alfabetit shqip
Mergimtarja
- 3226 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 656 Postimi i fundit Shtator 16, 2010, 11:07:33 PD
nga Mergimtarja
Ndajfolja
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 648 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:15:18 PD
nga Mergimtarja
Folja
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 586 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:14:31 PD
nga Mergimtarja
Mbiemri
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 547 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:13:23 PD
nga Mergimtarja
Emri
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 554 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:12:37 PD
nga Mergimtarja
librat e par ne gjuhen shqipe
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 448 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:10:46 PD
nga Mergimtarja
NAIM FRASHERI
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 647 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:04:34 PD
nga Mergimtarja
Luigj Gurakuqi
Mergimtarja
- 3229 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 641 Postimi i fundit Shtator 12, 2010, 05:57:52 MD
nga Mergimtarja
Gjergj Fishta
Mergimtarja
- 3229 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 610 Postimi i fundit Shtator 12, 2010, 05:55:27 MD
nga Mergimtarja
Vepra e Fishtės
Deēani
- 3338 Ditė mė parė
Deēani
6 1273 Postimi i fundit Gusht 20, 2010, 07:46:20 MD
nga Deēani
Letėrsia Shqiptare « 1 2 3 »
Fjolla
- 3337 Ditė mė parė
Fjolla
29 3026 Postimi i fundit Korrik 01, 2010, 02:04:38 MD
nga Fjolla
Fillimet e gjuhės shqipe « 1 2 »
Agim
- 3338 Ditė mė parė
Agim
13 1971 Postimi i fundit Maj 26, 2010, 09:11:43 MD
nga Agim
Faqe: 1 2 [3]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02788 sekonda me 35 veprime