Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 20, 2019, 02:09:42 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri Poezi
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Moderatore: Agim, Fllanza
891 Postime
21 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Mars 10, 2019, 07:49:22 MD
Asnjė Postim I Ri Letėrisi pėr fėmijė
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Moderatore: Agim, Fllanza
176 Postime
6 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne LAHUTA E MALSISĖ
Dhjetor 04, 2014, 11:21:49 PD
Asnjė Postim I Ri LAHUTA E MALCĢS
GJERGJ FISHTA: Lahuta e Malcģs; botimi i tretė Romė 1991
669 Postime
30 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Konferenca e Londonit
Shtator 28, 2012, 09:52:39 PD
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Faqe: 1 [2] 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Poezi e pjekur me Diell Kosove
Deēani
- 2304 Ditė mė parė
Deēani
0 557 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 03:36:33 MD
nga Deēani
Rikthimi i Kadaresė nė dashurinė e shkrimeve tė para
Deēani
- 2308 Ditė mė parė
Deēani
4 878 Postimi i fundit Prill 27, 2013, 07:46:42 PD
nga Deēani
PO VIJ, PO VIJ...
Deēani
- 2367 Ditė mė parė
Deēani
0 504 Postimi i fundit Shkurt 25, 2013, 04:16:03 MD
nga Deēani
ARDHJA E MIGJENIT NĖ LETĖRSINĖ SHQIPE « 1 2 3 »
Deēani
- 3390 Ditė mė parė
Deēani
21 3452 Postimi i fundit Shkurt 07, 2013, 10:12:56 PD
nga Deēani
Vepra e Gjergj Fishtės e Rizbuluar
Deēani
- 2549 Ditė mė parė
Deēani
9 1748 Postimi i fundit Shtator 23, 2012, 09:53:49 PD
nga Deēani
LULJA E KUJTIMIT - FOQION POSTOLI - « 1 2 ... 15 16 »
Deēani
- 2892 Ditė mė parė
Deēani
155 18163 Postimi i fundit Qershor 22, 2012, 02:13:22 MD
nga Deēani
Risto Siliqi - Jeta dhe Vepra « 1 2 3 »
Deēani
- 3334 Ditė mė parė
Deēani
22 2855 Postimi i fundit Qershor 19, 2012, 08:45:52 PD
nga Deēani
TREGIMET E DAN GJYETARIT « 1 2 »
Deēani
- 3406 Ditė mė parė
Deēani
15 2246 Postimi i fundit Maj 23, 2012, 09:01:08 PD
nga Deēani
Daut Demaku « 1 2 3 4 5 »
Zemra
- 3263 Ditė mė parė
Zemra
45 5298 Postimi i fundit Prill 04, 2012, 01:15:44 MD
nga Zemra
Sikur t'isha djalė « 1 2 3 4 »
Deēani
- 3236 Ditė mė parė
Deēani
36 3986 Postimi i fundit Shkurt 12, 2012, 08:50:26 PD
nga Deēani
Zonjusha Perlė - Tregim « 1 2 »
Deēani
- 3287 Ditė mė parė
Deēani
15 2884 Postimi i fundit Janar 10, 2012, 07:25:48 PD
nga Deēani
FJALA SI MODEL SHPREHJEJE E NDJENJĖS POETIKE « 1 2 »
Deēani
- 3268 Ditė mė parė
Deēani
11 2077 Postimi i fundit Dhjetor 05, 2011, 08:24:28 MD
nga Deēani
Vargjet e panjohura tė Lasgush Poradecit
Durim
- 2996 Ditė mė parė
Durim
0 617 Postimi i fundit Qershor 07, 2011, 03:09:55 MD
nga Durim
Nexhmije Mehmetaj: Shkrimtarėt shqiptarė nė Zvicėr!
Durim
- 3225 Ditė mė parė
Durim
2 794 Postimi i fundit Tetor 21, 2010, 08:29:18 MD
nga Durim
Dritėro Agolli Shkrimtarėt shqipetar,tė Fiksuar pas Diktatures
Durim
- 3225 Ditė mė parė
Durim
3 777 Postimi i fundit Tetor 21, 2010, 08:07:15 MD
nga Durim
Fragment nga drama "Burri i Dheut
Durim
- 3227 Ditė mė parė
Durim
6 1005 Postimi i fundit Tetor 19, 2010, 09:14:44 MD
nga Durim
Pasthėnia e "Mesharit" tė Gjon Buzukut (1555)
Durim
- 3227 Ditė mė parė
Durim
0 580 Postimi i fundit Tetor 19, 2010, 08:59:46 MD
nga Durim
GABIMET E NJĖ FJALORI TĖ MADH « 1 2 »
Agim
- 3233 Ditė mė parė
Agim
11 1424 Postimi i fundit Tetor 13, 2010, 06:33:36 MD
nga Agim
Poezi-Ismail Kadare « 1 2 »
Mergimtarja
- 3261 Ditė mė parė
Mergimtarja
14 2104 Postimi i fundit Shtator 16, 2010, 11:16:19 PD
nga Mergimtarja
Migjeni
Mergimtarja
- 3261 Ditė mė parė
Mergimtarja
5 1048 Postimi i fundit Shtator 16, 2010, 11:10:04 PD
nga Mergimtarja
Faqe: 1 [2] 3   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02582 sekonda me 35 veprime