Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 17, 2019, 02:37:26 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri Poezi
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Moderatore: Agim, Fllanza
891 Postime
21 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Mars 10, 2019, 07:49:22 MD
Asnjė Postim I Ri Letėrisi pėr fėmijė
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Moderatore: Agim, Fllanza
176 Postime
6 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne LAHUTA E MALSISĖ
Dhjetor 04, 2014, 11:21:49 PD
Asnjė Postim I Ri LAHUTA E MALCĢS
GJERGJ FISHTA: Lahuta e Malcģs; botimi i tretė Romė 1991
669 Postime
30 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Konferenca e Londonit
Shtator 28, 2012, 09:52:39 PD
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
librat e par ne gjuhen shqipe
Mergimtarja
- 3228 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 448 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:10:46 PD
nga Mergimtarja
LULJA E KUJTIMIT - FOQION POSTOLI - « 1 2 ... 15 16 »
Deēani
- 2858 Ditė mė parė
Deēani
155 18141 Postimi i fundit Qershor 22, 2012, 02:13:22 MD
nga Deēani
Pasthėnia e "Mesharit" tė Gjon Buzukut (1555)
Durim
- 3193 Ditė mė parė
Durim
0 577 Postimi i fundit Tetor 19, 2010, 08:59:46 MD
nga Durim
129 vjet nga lindja e alfabetit shqip
Mergimtarja
- 3227 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 656 Postimi i fundit Shtator 16, 2010, 11:07:33 PD
nga Mergimtarja
Albumi (Tregim pėr Profesorin tim)
Deēani
- 1876 Ditė mė parė
Deēani
2 624 Postimi i fundit Maj 29, 2014, 07:28:44 PD
nga Deēani
ARDHJA E MIGJENIT NĖ LETĖRSINĖ SHQIPE « 1 2 3 »
Deēani
- 3356 Ditė mė parė
Deēani
21 3449 Postimi i fundit Shkurt 07, 2013, 10:12:56 PD
nga Deēani
BAJRAM CURRI SHTYLL’ E NACIONALIZMIT
Deēani
- 10 Ditė mė parė
Deēani
0 19 Postimi i fundit Korrik 07, 2019, 03:46:31 MD
nga Deēani
Bardha e Temalit ėshtė figura mė tragjike e heroinave tė dashurisė « 1 2 »
Deēani
- 2270 Ditė mė parė
Deēani
18 2797 Postimi i fundit Janar 24, 2014, 07:37:11 PD
nga Deēani
Daut Demaku « 1 2 3 4 5 »
Zemra
- 3229 Ditė mė parė
Zemra
45 5293 Postimi i fundit Prill 04, 2012, 01:15:44 MD
nga Zemra
Dritėro Agolli Shkrimtarėt shqipetar,tė Fiksuar pas Diktatures
Durim
- 3191 Ditė mė parė
Durim
3 774 Postimi i fundit Tetor 21, 2010, 08:07:15 MD
nga Durim
DUART E PĖRGJAKURA « 1 2 »
Deēani
- 318 Ditė mė parė
Deēani
12 518 Postimi i fundit Mars 10, 2019, 08:05:02 MD
nga Deēani
Ė – PAZANE…
Deēani
- 2270 Ditė mė parė
Deēani
0 517 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 04:19:25 MD
nga Deēani
Emri
Mergimtarja
- 3228 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 554 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:12:37 PD
nga Mergimtarja
ERNEST KOLIQI
Deēani
- 2254 Ditė mė parė
Deēani
4 1345 Postimi i fundit Maj 19, 2013, 11:02:10 PD
nga Deēani
FILIP SHIROKA
Deēani
- 1550 Ditė mė parė
Deēani
0 509 Postimi i fundit Prill 19, 2015, 07:14:57 MD
nga Deēani
Fillimet e gjuhės shqipe « 1 2 »
Agim
- 3339 Ditė mė parė
Agim
13 1971 Postimi i fundit Maj 26, 2010, 09:11:43 MD
nga Agim
FJALA SI MODEL SHPREHJEJE E NDJENJĖS POETIKE « 1 2 »
Deēani
- 3234 Ditė mė parė
Deēani
11 2074 Postimi i fundit Dhjetor 05, 2011, 08:24:28 MD
nga Deēani
Folja
Mergimtarja
- 3228 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 586 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:14:31 PD
nga Mergimtarja
Fragment nga drama "Burri i Dheut
Durim
- 3193 Ditė mė parė
Durim
6 1002 Postimi i fundit Tetor 19, 2010, 09:14:44 MD
nga Durim
GABIMET E NJĖ FJALORI TĖ MADH « 1 2 »
Agim
- 3199 Ditė mė parė
Agim
11 1421 Postimi i fundit Tetor 13, 2010, 06:33:36 MD
nga Agim
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02712 sekonda me 35 veprime