Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 22, 2019, 08:01:23 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri Poezi
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Moderatore: Agim, Fllanza
891 Postime
21 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Mars 10, 2019, 07:49:22 MD
Asnjė Postim I Ri Letėrisi pėr fėmijė
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Moderatore: Agim, Fllanza
176 Postime
6 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne LAHUTA E MALSISĖ
Dhjetor 04, 2014, 11:21:49 PD
Asnjė Postim I Ri LAHUTA E MALCĢS
GJERGJ FISHTA: Lahuta e Malcģs; botimi i tretė Romė 1991
669 Postime
30 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Konferenca e Londonit
Shtator 28, 2012, 09:52:39 PD
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
librat e par ne gjuhen shqipe
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 448 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:10:46 PD
nga Mergimtarja
Emri
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 554 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:12:37 PD
nga Mergimtarja
Mbiemri
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 547 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:13:23 PD
nga Mergimtarja
Folja
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 586 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:14:31 PD
nga Mergimtarja
Ndajfolja
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 648 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:15:18 PD
nga Mergimtarja
PO VIJ, PO VIJ...
Deēani
- 2338 Ditė mė parė
Deēani
0 501 Postimi i fundit Shkurt 25, 2013, 04:16:03 MD
nga Deēani
Ė – PAZANE…
Deēani
- 2275 Ditė mė parė
Deēani
0 517 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 04:19:25 MD
nga Deēani
Pasthėnia e "Mesharit" tė Gjon Buzukut (1555)
Durim
- 3198 Ditė mė parė
Durim
0 577 Postimi i fundit Tetor 19, 2010, 08:59:46 MD
nga Durim
Vargjet e Fishtės tek rapsodi Mustafė Hasani-Paci
Deēani
- 2275 Ditė mė parė
Deēani
0 498 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 04:07:21 MD
nga Deēani
Vargjet e panjohura tė Lasgush Poradecit
Durim
- 2967 Ditė mė parė
Durim
0 614 Postimi i fundit Qershor 07, 2011, 03:09:55 MD
nga Durim
Poezi e pjekur me Diell Kosove
Deēani
- 2275 Ditė mė parė
Deēani
0 554 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 03:36:33 MD
nga Deēani
BAJRAM CURRI SHTYLL’ E NACIONALIZMIT
Deēani
- 15 Ditė mė parė
Deēani
0 33 Postimi i fundit Korrik 07, 2019, 03:46:31 MD
nga Deēani
VIOLETA E HESHTUR
Deēani
- 265 Ditė mė parė
Deēani
0 96 Postimi i fundit Tetor 30, 2018, 06:19:50 MD
nga Deēani
FILIP SHIROKA
Deēani
- 1555 Ditė mė parė
Deēani
0 510 Postimi i fundit Prill 19, 2015, 07:14:57 MD
nga Deēani
Gjergj Fishta
Mergimtarja
- 3235 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 610 Postimi i fundit Shtator 12, 2010, 05:55:27 MD
nga Mergimtarja
NAIM FRASHERI
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 647 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:04:34 PD
nga Mergimtarja
NAIM FRASHĖRI
Deēani
- 1572 Ditė mė parė
Deēani
1 595 Postimi i fundit Prill 04, 2015, 01:54:30 MD
nga Deēani
129 vjet nga lindja e alfabetit shqip
Mergimtarja
- 3231 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 656 Postimi i fundit Shtator 16, 2010, 11:07:33 PD
nga Mergimtarja
PASHKO VASA
Deēani
- 1574 Ditė mė parė
Deēani
1 591 Postimi i fundit Prill 01, 2015, 04:56:57 MD
nga Deēani
Luigj Gurakuqi
Mergimtarja
- 3235 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 641 Postimi i fundit Shtator 12, 2010, 05:57:52 MD
nga Mergimtarja
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02388 sekonda me 35 veprime