Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 10, 2020, 06:59:17 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri Poezi
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Moderatore: Agim, Fllanza
891 Postime
21 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Mars 10, 2019, 07:49:22 MD
Asnjė Postim I Ri Letėrisi pėr fėmijė
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Moderatore: Agim, Fllanza
176 Postime
6 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne LAHUTA E MALSISĖ
Dhjetor 04, 2014, 11:21:49 PD
Asnjė Postim I Ri LAHUTA E MALCĢS
GJERGJ FISHTA: Lahuta e Malcģs; botimi i tretė Romė 1991
669 Postime
30 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Konferenca e Londonit
Shtator 28, 2012, 09:52:39 PD
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
PRANVERA E LIBRAVE « 1 2 3 »
Deēani
- 1524 Ditė mė parė
Deēani
20 2394 Postimi i fundit Janar 16, 2020, 06:29:40 MD
nga Deēani
BAJRAM CURRI SHTYLL’ E NACIONALIZMIT
Deēani
- 279 Ditė mė parė
Deēani
0 405 Postimi i fundit Korrik 07, 2019, 03:46:31 MD
nga Deēani
DUART E PĖRGJAKURA « 1 2 »
Deēani
- 587 Ditė mė parė
Deēani
12 841 Postimi i fundit Mars 10, 2019, 08:05:02 MD
nga Deēani
OSO KUKA - ROMAN « 1 2 ... 6 7 »
Deēani
- 1613 Ditė mė parė
Deēani
60 4499 Postimi i fundit Janar 16, 2019, 03:50:31 MD
nga Deēani
VIOLETA E HESHTUR
Deēani
- 529 Ditė mė parė
Deēani
0 151 Postimi i fundit Tetor 30, 2018, 06:19:50 MD
nga Deēani
NDRE MJEDA (Biografia)
Deēani
- 1444 Ditė mė parė
Deēani
5 990 Postimi i fundit Korrik 08, 2016, 09:30:46 PD
nga Deēani
Prejardhja e Emrit Shqiptar « 1 2 3 »
Deēani
- 1785 Ditė mė parė
Deēani
21 2960 Postimi i fundit Korrik 08, 2016, 09:17:14 PD
nga Deēani
HAJRIJA « 1 2 »
Deēani
- 1542 Ditė mė parė
Deēani
13 1687 Postimi i fundit Prill 19, 2016, 03:31:38 MD
nga Deēani
FILIP SHIROKA
Deēani
- 1819 Ditė mė parė
Deēani
0 581 Postimi i fundit Prill 19, 2015, 07:14:57 MD
nga Deēani
Ismail Kadare -Biografija
Deēani
- 1839 Ditė mė parė
Deēani
3 877 Postimi i fundit Prill 19, 2015, 06:41:26 MD
nga Deēani
NAIM FRASHĖRI
Deēani
- 1836 Ditė mė parė
Deēani
1 738 Postimi i fundit Prill 04, 2015, 01:54:30 MD
nga Deēani
PASHKO VASA
Deēani
- 1838 Ditė mė parė
Deēani
1 673 Postimi i fundit Prill 01, 2015, 04:56:57 MD
nga Deēani
MBRESA - Kujtime nga Ditari(ese)
Deēani
- 3444 Ditė mė parė
Deēani
7 2359 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2014, 08:35:40 PD
nga Deēani
Histori tė ndryshme...
Zemra
- 3161 Ditė mė parė
Zemra
9 2032 Postimi i fundit Shtator 13, 2014, 10:03:36 MD
nga Besa
Gremina e Dashunis « 1 2 ... 9 10 »
Deēani
- 2845 Ditė mė parė
Deēani
98 12421 Postimi i fundit Korrik 05, 2014, 11:23:35 PD
nga Deēani
Albumi (Tregim pėr Profesorin tim)
Deēani
- 2144 Ditė mė parė
Deēani
2 709 Postimi i fundit Maj 29, 2014, 07:28:44 PD
nga Deēani
Bardha e Temalit ėshtė figura mė tragjike e heroinave tė dashurisė « 1 2 »
Deēani
- 2539 Ditė mė parė
Deēani
18 3111 Postimi i fundit Janar 24, 2014, 07:37:11 PD
nga Deēani
ERNEST KOLIQI
Deēani
- 2522 Ditė mė parė
Deēani
4 1474 Postimi i fundit Maj 19, 2013, 11:02:10 PD
nga Deēani
Ė – PAZANE…
Deēani
- 2539 Ditė mė parė
Deēani
0 605 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 04:19:25 MD
nga Deēani
Vargjet e Fishtės tek rapsodi Mustafė Hasani-Paci
Deēani
- 2539 Ditė mė parė
Deēani
0 575 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 04:07:21 MD
nga Deēani
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01572 sekonda me 12 veprime