Forum

Mė Pranė Njėri-Tjetrit => Pėrshėndetje dhe Urime => Temė e nisur nga: Agim ne Dhjetor 29, 2013, 07:11:36 MDTitulli: Gezuar viti i ri 2014!
Postuar nga: Agim ne Dhjetor 29, 2013, 07:11:36 MD
(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1476099_749407825088625_2074091102_n.jpg)


 Urime Viti i Ri 2014, fati , shėndeti , lumturia , gėzimi .Pėr gjithė ju dhe tė afėrmit e juaj. Uroj tė jete njė vit sa ma i mbarė . Gėzuar 2014!


 
Titulli: Gezuar viti i ri 2014!
Postuar nga: Fjolla ne Dhjetor 30, 2013, 08:18:01 PD
(https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1532097_10151876158464077_1550263779_n.jpg)

Urime e Gėzuar
 Pėr Vitin e Ri,
 Qė gjithmonė tė keni
 Shėndet , dashuri
lumturi tė gjitha
tė mirat e botes ju dhuroj ....


Titulli: Gezuar viti i ri 2014!
Postuar nga: Deēani ne Dhjetor 30, 2013, 03:11:33 MD
 
VITI I RI 2014 Le tė jetė blerim pranverorė, rreze e artė dielli, fitore pune dhe tingulli i melodisė suaj mė tė dashur, kurorėzim nė synimet dhe dėshirat tuaja rinore.   Gėzuar!!! nga: www.mergimtari.ch

URIME URIME! Viti 2014 pėr tė gjithė le tė jetė vit mė i lumtur , mė i begatshėm dhe me plot dashuri ne te gjitha lemit qė jeta i kėrkon!


Titulli: Gezuar viti i ri 2014!
Postuar nga: Teuta ne Dhjetor 30, 2013, 06:25:18 MD
Ju Uroj vitin e Ri 2014 te gjith miqeve
 Paqe dashuri dhe lumturi ne familje
 Te bashkuar te gjithe te themi GEZUAR !


(http://farm3.static.flickr.com/2552/4210402574_7d4c064fb8_o.gif)


Titulli: Gezuar viti i ri 2014!
Postuar nga: Fllanza ne Dhjetor 30, 2013, 07:27:15 MD
(http://www.krishterimi.com/wp-content/uploads/2011/12/Kartolina5.jpg)


(http://i25.servimg.com/u/f25/11/33/63/89/gsan_710.gif)


Gezuar viti i ri 2014!