Forum

Mė Pranė Njėri-Tjetrit => Pėrshėndetje dhe Urime => Temė e nisur nga: Agim ne Mars 09, 2010, 09:24:01 MDTitulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Mars 09, 2010, 09:24:01 MD
Pershendetje pėr antaret nė onlien !
Agim, Zemra, Besa, Albin njė m'bramje sa ma tė lumtur .
 
 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Zemra ne Mars 09, 2010, 09:28:23 MD
Pershendetje edhe nga une keni,Besa,Albin dhe Agim qaste te bukura ju deshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Deēani ne Mars 11, 2010, 10:13:18 PD
Pėrshėndetje pėr

Albin (http://Albin), Stina (http://Stina),  Zemra  (http://Zemra) dhe Fjolla (http://Fjolla)

Ēaste te kėndshme


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Zemra ne Mars 11, 2010, 10:15:06 PD
Ju pershendes edhe une juve Albin,Fjolla dhe Stina disponim te bukur ju deshiroj....


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Fjolla ne Mars 11, 2010, 10:18:33 PD
Pershendetje anetareve qe jan online Albin, Zemra dhe Stina mir se erdhe kemi knaqesi qė tė shofim prap ne mesin tonė ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Deēani ne Mars 12, 2010, 08:49:25 PD
Fjolla edhe pėr ju njė pėrshėndetje.

Momentalisht ska asnjė kėtu pėr ta pėrshėndetė!


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Deēani ne Mars 17, 2010, 06:29:04 MD
Njė pėrshėndetje pėr Agim  (http://Agim). Njė mbrėmje tė kėndshme pėr ju.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online !
Postuar nga: Agim ne Mars 17, 2010, 06:35:10 MD
Pershendetje edhe nga une Albin ju deshiroj Ēaste te kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Maj 06, 2010, 08:48:26 PD
Pėrshėndetje pėr ju Stina,  Ēaste te kėndshme. 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Korrik 03, 2010, 08:44:35 MD
Pėrshėndetje pėr ju Fjolla
Pėrshėndetje edhe pėr anėtarėt tjerė qė sot s'paskan qenė fare por qė do tė vijnė herėn tjetėr.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 20, 2010, 02:20:18 MD
Pėrshėndetje pėr Zemra dhe Besa.
Dėshiroj tė kaloni mirė kėtė pasdite.
Gjithashtu Ju dėshiroj njė fundjavė tė lumtur dhe tė kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Gusht 20, 2010, 02:33:54 MD

Pėrshėndetje edhe juve Albin, Besa poashtu Fjolla ju dėshiroj vikend te lumtur..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 20, 2010, 02:45:55 MD
Zemra, faleminderit  pėr pėrshėndetjen dhe urimin tuaj
Pėrshėndes edhe Fjollen pasi qenka kėtu


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Gusht 20, 2010, 02:51:14 MD
Pėrshėndetje edhe nga une pėr Zemren Besen dhe Albinin.
Dėshiroj tė kaloni njė pasdite sa ma tė mirė.
Gjithashtu Ju dėshiroj njė fundjavė tė lumtur dhe tė kėndshme.
 
 
 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 21, 2010, 07:55:09 MD
Pėrshėndetje pėr Agimin dhe Besen pasi qenkan online.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Gusht 21, 2010, 08:03:23 MD
Pėrshėndetje edhe juve Albin, Besa ju deshiroj njė m'bramje tė kėndshėm .


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 23, 2010, 09:21:49 PD
Pėrshėndetje pėr Zemra  (http://Zemra).   Ēaste te kėndshme

 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Gusht 23, 2010, 09:30:05 PD

Pėrshėndetje edhe juve Albin, ditė tė bukur dhe javė tė mbarė ju dėshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 23, 2010, 03:47:17 MD
Pėrshėndetje pėr Zemra  (http://Zemra),Besa  (http://Bes).      Ēaste te kėndshme dhe njė mbrėmje tė lumtur.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Gusht 23, 2010, 03:58:10 MD

Flm pėr pėrshėndetjen Albin, qaste tė kėndshme nė kėtė mbrėmje ju dėshiroj edhe unė Albin dhe Besa...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 23, 2010, 04:02:19 MD
Oh faleminderit Zemra  (http://Zemra) pėr urimin tuaj.
 Gjithashtu edhe njė urim u vjen juve nga unė


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Gusht 23, 2010, 04:11:38 MD

Tė faleminderit Albin pėr urimin..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 12, 2010, 07:39:44 PD
Pėrshėndetje pėr Mergimtarja  (http://Mergimtarja). Qenka online dhe anėtarja me e re nė forumin tonė.
Edhe veten e kisha pershendet por s'me bie ta bej kėtė hahaha (pak u mahita)
Ēaste te kendshme Mergimtarja 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 12, 2010, 08:16:48 PD
Pershendetje per antaret online Albin, Mergimtarja, Fllanza, caste te lumtura e te bukura, e mirese ardheje anters me re Mergimtarja ne mesin tone.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 12, 2010, 12:15:50 MD

Pershendetje per antaret online Besen e Albinin qaste te kendshme ju deshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 12, 2010, 12:32:21 MD
Pershendetje edhe per ju Zemra e gjithashtu edhe per ju Albin, caste te lumtura e te gezuar kete pas dite.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 13, 2010, 06:47:00 PD
Pershendetje per ty Besa edhe Agimin edhe Albinin me ne fund ahahahhahaa ju deshiroj nje dit te kendhsme


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 13, 2010, 07:55:58 PD

Pershendetje per antaret online Besen e Albinin qaste te kendshme ju deshiroj..
Pershendetje per ty Besa edhe Agimin edhe Albinin me ne fund ahahahhahaa ju deshiroj nje dit te kendhsme
Pėrshėndetje edhe pėr ju Zemra  (http://Zemra) , Mergimtarja  (http://Mergimtarja).  po edhe pėr anėtarin mė tė ri  LiPiCuKi  (http://LiPiCuKi).


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 13, 2010, 07:57:27 PD
Pershendetje  per LiPiCuKi per ty Albin Agimin edhe Besen


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Shtator 13, 2010, 08:26:54 PD
Pershendetje per antaret online Besen e Albin
 Lipicuki dhe Mergimtarja qaste te kendshme ju deshiroj ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 13, 2010, 08:54:46 PD
Pershendetje per antaret online, Fjollen dhe Albinin antert me te nderuar e te respekture, ju deshiroj caste te kendeshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 13, 2010, 09:00:39 PD

Pershendetje edhe nga une per antaret me te nderuar qe per momentin jane online Fjolla, Albin dhe Besa...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Shtator 13, 2010, 09:04:32 PD
Pershendetje edhe nga une pėr ju Zemra mir se erdh ardh e bardh ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 13, 2010, 09:17:47 PD

Pershendetje edhe nga une per antaret me te nderuar qe per momentin jane online Fjolla, Albin dhe Besa...
Gjithashtu pėrshėndetje pėr ju zemra dhe Fjolla.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 14, 2010, 08:28:27 PD
Pershendetje per antaret online, Albin, Fjolla, LiPiCuKi ju deshiroj caste te bukura e te kendeshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 14, 2010, 08:58:12 PD
Gjithashtu keni edhe ju pėrshėndetje Besa dhe  Fjolla, LiPiCuKi e Mergimtarja


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 14, 2010, 08:59:38 PD
Edhe pėr Zemra njė pėrshėndetje se sa nisa te shkruaj mesazhin nuk ishte hmmm sa i shpejt jam kur dua te jem hahah sguxoj me harrue asnjerin


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 14, 2010, 09:27:54 PD
Pershendetje per te gjith se jon on...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 18, 2010, 10:13:04 PD
Pershendetje per Agimin se koka on..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Shtator 18, 2010, 10:17:26 PD
Gjithashtu keni edhe ju pėrshėndetje Mergimtarja deshiroj caste te bukura e te kendeshme..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 18, 2010, 10:18:20 PD
flm Agimi


hajt pi pershendeti edhe antart tjer qe jon on..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 19, 2010, 08:22:26 PD
S'qenka askush qe ta pėrshėndeti (se paskan dal me shetit, sot ditė pushimi), por ata qė vijnė pas meje ua lė pėrshėndetjen time me te ngrohtė qė kėtė ditė ta kaloni sa mė bukur dhe tė jeni tė lumtur.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 19, 2010, 08:40:04 PD
Pershendetje per ALbinin qe koke on.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 20, 2010, 12:28:10 MD
Pershendetje per antaret online, Albin, Fjolla, Zemra, Fllanza ju deshiroj te kaloni nje pasdite bukur, e caste te lumture ne forumin tone te mrekullushem.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 20, 2010, 12:38:38 MD

Pershendetje po ashtu edhe nga une per antaret online Fjolla,Albin,Besa dhe Fllanza argetim te bukur ju deshiroj...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 20, 2010, 01:45:33 MD
Pershendetje per ty Albin se koke on...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 09:09:32 PD
Pershendetje per ty zemra se koke on...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 21, 2010, 09:17:58 PD

Pershendetje edhe juve Mergimtarja...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 10:18:20 PD
Pershendetje per juve qe jeni off..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 21, 2010, 11:40:39 PD
Pershendetje per juve qe jeni off..
Jo jo unė jam online por s'mė paske vėrejtė! (http://www.smileygarden.de/smilie/Liebe/loveletter.gif) (http://www.smileygarden.de) (http://www.smileygarden.de/smilie/Liebe/57.gif) (http://www.smileygarden.de)


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 12:49:08 MD
pershendetje per Albinin edhe Besen


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 22, 2010, 07:10:54 PD
Pershendetje per Albinin qe koka onn


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 27, 2010, 09:12:28 PD

Pėrshendetje Besa qe jeni online..qaste te bukura ju dėshiroj


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 28, 2010, 10:05:54 PD
Nje pershendetje e veqant shkon veq per FJOLLENNNN


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 28, 2010, 12:34:33 MD
Pershendetje per antaret online, Zemra, Albin  ju deshiroj caste te bukura.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 28, 2010, 12:36:56 MD
besa faleminderit pėr pėrshėndetjen tende.
Ju pėrshėndes edhe unė Besa dhe Zemra shumė shumė shumė


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 28, 2010, 12:48:15 MD

Flm Besa dhe Albin pėr pėrshėndetjen
gjithashtu edhe unė ju deshiroj qaste tė kėndshme edhe mė tutje...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 28, 2010, 04:45:21 MD
Pershendetje per te gjith antaret se jon off:D


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 30, 2010, 09:30:40 MD

Pėrshėndetje Besa, mirė se erdhe...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 30, 2010, 09:38:35 MD
Pershendetje Zemra e mire se ju gjeta e nderuar.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 01, 2010, 08:44:41 PD
Pershendetje per te gjith


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 05, 2010, 08:01:14 MD
Pershendetje per antaret on,,,


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Atdhetarja ne Tetor 05, 2010, 08:33:41 MD
Pershendetje per ju qe jeni On.. :D

Mergimtare mos u ben nervoz... :P


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 05, 2010, 08:34:50 MD
Pershendetje edhe per tyy po ec mej mo se nchat jom ka te press me kopeee


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Atdhetarja ne Tetor 05, 2010, 08:49:13 MD
Pershendetje edhe per tyy po ec mej mo se nchat jom ka te press me kopeee

S'kam kohe jam ne tel.. me Janen...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 05, 2010, 08:50:23 MD
Pershendetje per Besen qe erdh   ;D ;D ;D


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 07, 2010, 01:41:57 MD
upsssssss spasna kon me pershendet ...veq pe pershendeti ata off se jon.. ;D ;D


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 09, 2010, 06:21:04 MD
pershendetje per Stinen se e  takova per her te par :D


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 09, 2010, 07:19:39 MD
pershendetje per Stinen se e  takova per her te par :D

Eh unė nuk isha aktiv deri sa paskeni qenė ju kėtu sėpaku tė ju kisha lėnė njė pėrshėndetje. Isha i zanun med diēka qė skisha si at leja, por ja se Mergimtarja sigurisht e shef kurse Stina jo. Ajo sikur na ka harrue e rrallė po vjen kėtu. Duhet me ia shkrue njė hajmali e ndoshta na vjen ma shpesh
Pėrshėndetje pra nga unė Mergimtaarja dhe Stina


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 10, 2010, 12:15:38 MD
Pershendetje per antaret..off


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 10, 2010, 07:27:20 MD
Pershendetje per Atdhetaren edhe Agimin qe kokan on,,,


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Tetor 10, 2010, 07:38:09 MD
Flm  pėr pėrshėndetjen Mergimtarja...
Gjithashtu edhe unė ju  pershendes juva dhe Atdhetaren ju deshiroj qaste tė kėndshme  nė ketė m'bramje..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 10, 2010, 07:42:43 MD
hajde more edhe 1 pershendetje e veqant shkon edhe per Edonen se moti su kon uhaaaa ....pun e madhe u bo sonte:D


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 11, 2010, 12:40:55 MD

Pershendetje per antaret online Albinin dhe Mergimtarja..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 11, 2010, 12:42:45 MD
Faliminderit pershendetje edhe per ty Zemra


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 11, 2010, 12:44:34 MD
Faliminderit pershendetje edhe per ty Zemra

Flm qaste te bukura ju deshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Durim ne Tetor 11, 2010, 01:53:34 MD
Pershendetje per Albin dhe Mergimtarja
(pasi veq u gjenda ne mesin tuaj te ju pershendes sidomos Albinin qe vertet kam nji pershtypje te mire per te.)


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 11, 2010, 01:59:05 MD
Pėrshėndetje e veēant vjen edhe pėr ju Durim, pėr Besa dhe zemra pasi qenkan online


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 11, 2010, 02:03:24 MD

Pershendetje edhe per ju Besa Albin dhe Durim...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 11, 2010, 04:51:17 MD
Pershendetje edhe per ty Durim mir se erdhe :D


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 12, 2010, 03:42:04 MD
Pershendetje per antaret off...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 12, 2010, 05:11:43 MD
Pershendetje per Stinen qe esht on,,,, ne forum


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Tetor 12, 2010, 05:15:11 MD
Flm shum Mermgimtarja gjithashtu  te pershendes


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 13, 2010, 09:23:01 PD

Pershendetje per Fjollen dhe Besen qe jane online.. ;)


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Tetor 13, 2010, 09:36:38 PD
Pershendetje Zemra dhe  fjolla ju deshiroj caste te kendeshme ne forum e sa me te lumture ta kaloni kte dite.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 13, 2010, 09:38:41 PD
Pershendetje Zemra dhe  fjolla ju deshiroj caste te kendeshme ne forum e sa me te lumture ta kaloni kte dite.

Gjithashtu edhe juve ju deshiroj qaste te kendshme dhe dite te bukur...


Titulli: Pershendetje per anetaret qe janė online
Postuar nga: Stina ne Tetor 14, 2010, 06:26:47 PD
Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit qe jan online spo di prej cilit me ja nis sa shum qenkeni, qka u ba more kshtu cfar gjumashash jeni ba, apo ndoshta koha e vranet i ka fajet, te na eshte vranet e te ju kush nga eshte nuk po e di


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Mergimtarja ne Tetor 14, 2010, 10:46:46 PD
Pershendetje per antaret e forumittttttt ne veqanti te .....?


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Tetor 16, 2010, 08:27:35 PD
Pėrshėndetje pėr anetaret online. Sqenka askush por pėr ata qė vijn me vonė.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 17, 2010, 12:49:52 MD
Pėrshėndetje pėr Besa pasi qenka kėtu!
Kalofshit njė pasdite tė kėndhme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 22, 2010, 08:45:59 PD

Pėrshėndetje pėr Albinin qė qenka online..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 29, 2010, 10:10:31 PD
Pėrshėndetje pėr tė gjithė vizitorėt e kėtij forumi. Nė veēanti pėrshėndeds anėtarėt qė janė online!

Albin,
 Fllanza,
Zemra,
Fjolla


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Nėntor 29, 2010, 10:16:33 PD

Pershendetje edhe nga une keni,Fllanza,Albin dhe Zemra qaste te bukura ju deshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Nėntor 29, 2010, 10:17:45 PD

Poashtu i pershendes edhe une antaret online...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Janar 07, 2011, 06:49:11 MD
 Pėrshėndetje pėr Fllanzėn dhe Agimin se qenkan online.
Ju dėshiroj njė mbrėmje tė kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Janar 07, 2011, 07:00:46 MD
Pėrshėndetje edhe juve Albin, Fllanza ju deshiroj njė m'bramje tė kėndshme..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fllanza ne Janar 07, 2011, 07:04:10 MD
Poashtu njė pershendtje edhe nga une pėr antaret online qaste tė bukura nė ketė momentė .....


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Janar 15, 2011, 10:30:27 PD
Pėrshėndes me shumė respekt dhe shumė dashuri antarėt online qė nė kėtė moment gjenden kėtu Besa dhe Zemra.
Ju dėshiroj njė ditė tė kėndshme dhe tė lumtur


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Janar 15, 2011, 10:38:21 PD
Pershendetje gjithashtu edhe per ju Albin e Zemra ju deshiroj nje dite te lumture e te gezuar.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Janar 15, 2011, 10:42:55 PD

Flm pėr pėrshėndetjet..
Poashtu edhe une ju deshiroj njė ditė tė bukur dhe tė lumtur juve Besa

dhe Albin...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Janar 15, 2011, 10:46:23 PD
Ju faleminderit  nga Ju dy margaritarėt e forumit. Ju dua shumė!


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Janar 18, 2011, 01:04:47 MD
Pershendetje per Fjollen e Zemren qe jan online, ju deshiroj nje pasdite te kendeshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Janar 18, 2011, 03:07:55 MD

Besa te faleminderoj pėr pėrshėndetjen e nderuar..
Gjithashtu edhe une ju pėrshėndes dhe njė mbasdite tė bukur poashtu ta kaloni.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Janar 24, 2011, 06:34:16 MD
Pershendetje per Fjollen e Zemren qe jan online, ju deshiroj nje pasdite te kendeshme.
Besa te faleminderoj pėr pėrshėndetjen e nderuar..
Gjithashtu edhe une ju pėrshėndes dhe njė mbasdite tė bukur poashtu ta kaloni.

Isha edhe unė Besa por s'mė ke pa ti hahaha ani ani  hajt se po ta fali kėtė mos shikim tandin

Unė pėrshėndes fisnik kabashi qenka online dhe i uroj mirėse ardhje nė emsin tonė pasi ėshtė anėtari mė i ri i regjistruar kėtu.
Ēaste tė kėndshme Fisnik ju dėshirojm nė mesin tonė.
Mirėse erdhe.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Prill 28, 2011, 02:00:19 MD
Pershendetje per antaret online, Fjolla, Zemra ju deshiroj nje pasdite te kenshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Prill 28, 2011, 02:05:14 MD

Pėrshėndetje edhe juve Besa dhe Fjolla ju dėshiroj qaste tė bukura...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Prill 28, 2011, 02:05:56 MD
Pershendetje edhe nga une keni,Besa,dhe Zemra qaste te bukura ju deshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Maj 09, 2011, 08:01:04 MD
Edhe unė po ju pėrshėndes Zemra Fjolla dhe Besa edhe pse s'jeni online se gjithmonė vetėm po jam ektu e spo kam askend kend ta pėrshėndes.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Maj 10, 2011, 07:23:21 PD
Pėrshendetje edhe nga une edhe pse nuk po te shof onlien nji koh te gjat ju pershendes te kaloni sa ma mir ne keto dit pranverore ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Maj 10, 2011, 11:03:44 PD

Pėrshėndetje Fjolla dhe Albinit se na paska pėrshėndet...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Maj 11, 2011, 05:33:19 MD
Pėrshendetje edhe nga une edhe pse nuk po te shof onlien nji koh te gjat ju pershendes te kaloni sa ma mir ne keto dit pranverore ..
hahaah hahaha Fjolla me bėre te te qeshi mbrėmjeve jam online me shumė ditėn jo ma kanė ndalue internetin hahaha
Gjithsesi keni tė gjithė nga njė pėrshėndetje nga unė


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Qershor 04, 2011, 02:35:25 MD
Fllanza, pėrshėndetje dhe tė uroj tė kaloni njė fundė javė tė kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fllanza ne Qershor 04, 2011, 02:42:02 MD
Albin te faleminderoj pėr pėrshėndetjen i nderuar..
Gjithashtu tė pėrshėndes edhe une me njė mbasdite tė bukur.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Qershor 04, 2011, 03:08:34 MD
Pershnedetje per antaret online Albin, Fllanza dhe Zemra ju deshiroj te kaloni caste te kendeshme ne forumin ton antare te nderuar.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fllanza ne Qershor 04, 2011, 03:17:54 MD
Ju flm Besa pėr pershendetjen Ju pershendes juve edhe Zemren me njė m'basdite tė bukur ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Qershor 04, 2011, 06:10:09 MD

Flm pėr pėrshėndetjet Besa dhe Fllanza gjithashtu edhe unė ju dėshiroj mbrėmje tė bukur e tė gėzuar..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 06, 2011, 05:09:04 MD
Njė pėrshėndetje pėr Fllanzėm qė momentalisht qenka online. Ēaste tė kėndshme nė shfletimin  forumit.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 07, 2011, 01:14:08 MD
Pėrshėndetje pėr MELINA (http://MELINA),  pasi qenka online.Ēaste tė kėndshme dhe njė pasditė tė lumtur.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 25, 2011, 11:06:53 PD
Pėrshėndetje pėr Ju Fjolla (http://Fjolla). Dėshiroj tė kaloni njė pasdite tė kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 25, 2011, 11:46:14 PD
Zemra (http://Zemra),  edhe pėr ju pėrshėndetje.Dėshiroj tė kaloni njė pasditØtė kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 25, 2011, 03:50:49 MD

Pėrshėndetje edhe juve Albin, poashtu edhe antarėt tjerė i pėrshėndes ju dėshiroj mbrėmje tė bukur...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 01, 2011, 09:21:05 PD
Fjolla (http://Fjolla)  Pėrshėndetje ,
Ju dėshiroj njė ditė tė kėndshme  qė tė kaloni.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fllanza ne Nėntor 02, 2011, 08:41:39 MD
Pėrshėndetje pėr MELINA,  pasi qenka online.Ēaste tė kėndshme dhe njė m'bramje tė bukur pasi takohem pėr her tė par ne forum ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fllanza ne Nėntor 02, 2011, 08:44:42 MD

Gjithashtu tė pėrshėndes edhe ty Albin  se nuk tė pash si je onlien njė mbramje tė bukur..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 03, 2011, 08:10:06 PD
Faleminderit Fllanza pėr pėrshėndetjen tua.
Tė pėrshėbdes edhe unė ty ehe pse sje tash online.
(PS: nuk me pave se kam nis me u be njeriu i vogėl, njeriu mė i vogėl nė botė hahahah )

Pėrshėndes tė gjithė ata qė pas kėtij momenti do tė hyjn kėtu nė mergimtari.ch


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 27, 2011, 08:19:31 MD
Pėrshėndetje pėr anėatrėt  Mira7777, Durim, Besa. Ju dėshiroj njė mbrėmje tė mirė.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 27, 2011, 08:29:12 MD
Pėrshėndetje edhe pėr Zemra pasi erdhi  tash e u bashkue ne komunitetin tonė

Nevagim tė kėndshėm Zemra nė shfletimin e forumit.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Nėntor 27, 2011, 08:34:33 MD
Pershendetje edhe per ju Albin e gjithashtu Zemra, Mira7777 e Durim ju deshiroj caste te kendeshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Durim ne Nėntor 27, 2011, 08:39:42 MD
Gjithashtu keni  Pėrshėndetje edhe nga une pėr Besa,Albin,Mira7777,Zemra   se qenkan online.
Ju dėshiroj njė mbrėmje tė kėndshme.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Nėntor 27, 2011, 11:53:37 MD

Flm per pershendetjet e juaja

Po mbasi per momentin nuk jeni aktiv une ju deshiroj nje nate te mire juve...Albin, Besa dhe Durim
poashtu edhe antares Mira7777.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Dhjetor 29, 2011, 09:13:51 PD
Fjolla (http://www.mergimtari.ch/Forum/index.php?action=profile;u=42) 
Pėrshėndetje pėr ju Fjolla se Zemra iku se dij nga friga po duket se ka marr tė tremun pak nga njerzit e pak nga gripi hahaha


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Dhjetor 29, 2011, 09:19:01 PD
Zemra (http://www.mergimtari.ch/Forum/index.php?action=profile;u=4)
Zemra u korita por ste pash qe u struke pas derės hahaaa .Pėrshėndetje edhe pėr ju


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Dhjetor 29, 2011, 09:26:59 PD

Pėrshėndetje Fjolla dhe Albin


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Janar 27, 2012, 12:19:37 MD
Pershendetje pėr antaret nė onlien !
Fjola, Zemra, Teuta,  njė m'basdite sa ma tė lumtur .
 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Janar 27, 2012, 12:23:59 MD

Fjolla, Teuta ju pershendes edhe une me nje mbasdite te bukur e te hareshme...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Teuta ne Janar 27, 2012, 12:24:20 MD
Ju pershendes edhe une juve ,Fjolla dhe zemra disponim te bukur ju deshiroj !


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shkurt 09, 2012, 09:38:42 PD
Pėrshėndetje pėr ju Fjolla (http://www.mergimtari.ch/Forum/index.php?action=profile;u=42)  pasi  qenkeni online. Paqit njė ditė tė bukur e tė lumtur.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Maj 09, 2012, 08:56:31 PD
Pėrshėndetje pėr Fjolla (http://www.mergimtari.ch/Forum/index.php?action=profile;u=42) dhe Zemra (http://www.mergimtari.ch/Forum/index.php?action=profile;u=4)

Paqit njė dite tėkėndshme dhe tė lumtur


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Maj 09, 2012, 09:04:49 PD

Pershendetje edhe nga une per ju Albin dhe Fjolla kalofshit bukur edhe me tutje ne forum..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Maj 09, 2012, 09:11:16 PD
Pershendetje edhe nga une per ju Albin dhe zemra tė kaloni sa ma mirė ne keto qaste ..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Maj 09, 2012, 08:26:01 MD
Pėrshėndetje pėr juve Zemra, poashtu edhe antarėt tjerė i pėrshėndes ju dėshiroj mbrėmje tė lumtur...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Maj 10, 2012, 11:50:37 PD

Flm per pershndetjen Agim

Gjithashtu edhe une ju pershendes juve me nje dite sa me te bukur, poashtu edhe antaret tjere edhe qe nuk jane aktiv per momentin i pershendes.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 30, 2012, 07:39:31 PD
Njė pėrshėndetje pėr ata qė do vijn se tash spaska asnjė online pėr me ia cek emrin.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 03, 2012, 07:11:52 PD
Pėrshėndetje pėr tė gjithė ata qė do tė kyēen sot, pasi tani pėr tani ska asnjė online.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Nėntor 03, 2012, 11:12:32 PD

Pershendetje edhe juve Albin


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Mars 18, 2013, 09:00:53 MD
Pėrshėndetje pėr anėatrėt  onlin Albin,zemra . Ju dėshiroj njė mbrėmje tė mirė.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Mars 18, 2013, 09:07:54 MD
Pėrshėndetje pėr anėatrėt  onlin Albin,zemra . Ju dėshiroj njė mbrėmje tė mirė.
Po Agim flm nga ana jote edhe une t epershendes ty shumė  edhe pėr ju njė mbrėmje te kendshme


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Maj 05, 2013, 08:41:11 PD
Pershnedetje per gjithe antaret aktiv te forum ndjehem e lumture e krenare qe jam perseri ne mesin tuaj.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Lady ne Maj 05, 2013, 11:36:29 PD
Po i pershendes edhe un te gjith antaret, se tash skoka asnji ketu , dhe deshiroj qe te kalojm te gjith sebashku sa ma mir


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Maj 05, 2013, 04:18:17 MD
Po Lady ke te drejt ama ja se erdha une tash dhe, edhe une askend se gjeta ketu , por sėpari pėrshėndetje pėr ju pastaj edhe pėr tė tjerėt qė do vijn rend


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Teuta ne Maj 05, 2013, 04:50:36 MD
Pershnedetje per gjithe antaret edhe nga ana ime posaqerisht antaret e reja poashtu edhe Abinin e qenka onlien ju deshiroj qdo te mir dhe njė tė dielle te bukur ...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Maj 20, 2013, 08:53:44 PD

  Anėtarėt Online   
 


14 perdorues ne linje: 
11  Vizitor
0  Anonim
3  Tė Dukshėm:
Albin, Zemra, Besa 

___________
Pėrhėndetjepėr anärėt onlie
 
 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Qershor 11, 2013, 10:22:39 PD
Pershendetje per anataret online Fjolla, Zemra, Albin ju deshiroj caste te bukura ne forum e nje dite sa me te lumture.

 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 24, 2013, 07:57:20 MD
Pershendetje te perzemert per anetaret qe jan online e veqanerisht per shokun albin qe qenka i hasretit ketu


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 25, 2013, 08:30:20 PD
Pershendetje te perzemert per anetaret qe jan online e veqanerisht per shokun albin qe qenka i hasretit ketu
per at Moment po se jo ketu ka edhe disa tjer por qe se shumė pak po jan aktiv(thue se ti u ke than mos u aktivizoni shumė rrini si unė se ju duen ma shumė) hahaha
flm pėr pėrshėndetjen


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 25, 2013, 08:51:49 PD
Flm, por sipas teje tash kot qenka me nejt ma shum se e paskan marr dashnin ato qe po rrijn shum ketu,....


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 25, 2013, 11:08:26 PD
Flm, por sipas teje tash kot qenka me nejt ma shum se e paskan marr dashnin ato qe po rrijn shum ketu,....
Jo Moore dashnin kerkush kerkujts' mundet AS me ia marr AS me ia dhan me zort...
ketu me deshur echte me qene aktiv pro SE dij nga njihere po humbin anetaret po duket SE kane ra ne Dashuri dhe nuk po gjejn Kohe per ketu


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 25, 2013, 11:15:23 PD
ja vet the Albin kush rrin ma shum ketu e duam ma shum


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Gusht 25, 2013, 11:17:56 PD
Pershendetje per juve Albin se nime kam humb kohen e fundit shume ndoshta dashuria na ka perfshi ma shume...  


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 25, 2013, 07:02:30 MD
Pershendetje per juve Albin se nime kam humb kohen e fundit shume ndoshta dashuria na ka perfshi ma shume... 
po shihet Zemra se dashurija e ka rolin numer nji ne ejt pa dashuri ska asgja  lum ata qe e kam zan dashurinė 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Gusht 25, 2013, 08:05:05 MD
Pershendetje per antaret online Albin, Stina ju deshiroj nje mbremje te mire.


 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 25, 2013, 08:11:22 MD
Faleminderit Besa shum edhe ne te pershedesim ty shum dhe gjith te mirat ti deshirojme


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Gusht 25, 2013, 08:32:31 MD
Falimnderit shume gjithe te mirate edhe juve te dyve e mire mbeteshit naten e mire.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 26, 2013, 06:24:19 PD
#Invalid YouTube Link#
ky link nuk eshte ne rregull ku e ke marr e si e ek marr ti e din
edhe videot dergohen tek muzika ka tem atje  por nese nuk asht linku ne rregull normal se nuk realizohet si duhet postimi Stina
nga Albini


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Gusht 26, 2013, 07:51:52 PD
Pershendetje per juve Albin se nime kam humb kohen e fundit shume ndoshta dashuria na ka perfshi ma shume... 
q
po shihet Zemra se dashurija e ka rolin numer nji ne ejt pa dashuri ska asgja  lum ata qe e kam zan dashurinė 
po valla numer nje eshte dashuria lum ata qe jan te dashuruar si une psh... E pershendes  Fjollen se paska qen ma heret...(Albin mfal se kjo tema nuk eshte per dashuri po ashtu i pash disa shkrime lidhje me kete jo po i dojshe jo spo i dojshe munden ne privat me i shkru) ju pershendes edhe juve AlbinTitulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 26, 2013, 08:25:34 PD
Pershendetje per juve Albin se nime kam humb kohen e fundit shume ndoshta dashuria na ka perfshi ma shume...  
q
po shihet Zemra se dashurija e ka rolin numer nji ne ejt pa dashuri ska asgja  lum ata qe e kam zan dashurinė  
po valla numer nje eshte dashuria lum ata qe jan te dashuruar si une psh... E pershendes  Fjollen se paska qen ma heret...(Albin mfal se kjo tema nuk eshte per dashuri po ashtu i pash disa shkrime lidhje me kete jo po i dojshe jo spo i dojshe munden ne privat me i shkru) ju pershendes edhe juve Albin


hajt se ska dert kur asht fjala per dashuri kjo ka vend gjithkund edhe bahet e realizohet gjithkund  edhe ne therra me qen bahet dashurija hajt mos e ban te madhe Zemra
edhe unė ty te pershendes Zemra


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Gusht 26, 2013, 11:08:33 PD
Pershndetje te gjithve kush asht e kush nuk asht onlien e paski perzi krejt temat ...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Gusht 26, 2013, 11:11:18 PD
Pershendetje per juve Albin se nime kam humb kohen e fundit shume ndoshta dashuria na ka perfshi ma shume... 
q
po shihet Zemra se dashurija e ka rolin numer nji ne ejt pa dashuri ska asgja  lum ata qe e kam zan dashurinė 
po valla numer nje eshte dashuria lum ata qe jan te dashuruar si une psh... E pershendes  Fjollen se paska qen ma heret...(Albin mfal se kjo tema nuk eshte per dashuri po ashtu i pash disa shkrime lidhje me kete jo po i dojshe jo spo i dojshe munden ne privat me i shkru) ju pershendes edhe juve Albin


hajt se ska dert kur asht fjala per dashuri kjo ka vend gjithkund edhe bahet e realizohet gjithkund  edhe ne therra me qen bahet dashurija hajt mos e ban te madhe Zemra
edhe unė ty te pershendes Zemra


lum kush ka mjer kush humb dashuri veq runu se po ju jet ne fyet  se me dashuru Shum nuk asht mrė ........


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 27, 2013, 07:16:51 MD
Pershendetje per juve Albin se nime kam humb kohen e fundit shume ndoshta dashuria na ka perfshi ma shume... 
q
po shihet Zemra se dashurija e ka rolin numer nji ne ejt pa dashuri ska asgja  lum ata qe e kam zan dashurinė 
po valla numer nje eshte dashuria lum ata qe jan te dashuruar si une psh... E pershendes  Fjollen se paska qen ma heret...(Albin mfal se kjo tema nuk eshte per dashuri po ashtu i pash disa shkrime lidhje me kete jo po i dojshe jo spo i dojshe munden ne privat me i shkru) ju pershendes edhe juve Albin


hajt se ska dert kur asht fjala per dashuri kjo ka vend gjithkund edhe bahet e realizohet gjithkund  edhe ne therra me qen bahet dashurija hajt mos e ban te madhe Zemra
edhe unė ty te pershendes Zemra


lum kush ka mjer kush humb dashuri veq runu se po ju jet ne fyet  se me dashuru Shum nuk asht mrė ........

hahaah Fjolla pershendetje sje ektu por e shef ndonjihere se te kam pershendet
po more qysh jo mbetet ne fyt e dikujt ...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Gusht 27, 2013, 07:59:26 MD
pėrshendeje pėr te gjith pi shoh se e pasi perzi pak e bo rrotull po ska dert ku permendet dashuria asht lezet e sa i perket dashuris Albin nese tu kann bo shum gjumi mu do kendej se jom met si jetim po me doket ...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 27, 2013, 08:16:00 MD
pėrshendeje pėr te gjith pi shoh se e pasi perzi pak e bo rrotull po ska dert ku permendet dashuria asht lezet e sa i perket dashuris Albin nese tu kann bo shum gjumi mu do kendej se jom met si jetim po me doket ...
O Agim te pershendes dhe te uroj te kalojsh mir
Po more te gjitha merri asnji spo me don mue fal te kofshin veq dij si me i ruejt se per pak te ikin nese gabon


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 28, 2013, 06:38:58 PD
Agim a ja paske marr vetit inati a, hahahhaha


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 28, 2013, 06:40:10 PD
Pershendetje nime edhe pse nuk qenke online


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Gusht 28, 2013, 02:12:30 MD
Pershendetje per antaret online Albin, Zemra ju deshiroj caste te bukura.

 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 28, 2013, 02:35:44 MD
Pershendetje per antaret online Albin, Zemra ju deshiroj caste te bukura.
flm Besa Pėrshėndetje edhe pėr ju


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 30, 2013, 08:09:00 MD
Pershendetje per anetaret online, qenka vetem shoku Albin e pershendes me kengen pash nja ta dy sy mjoj pash nja ta dy sy


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 30, 2013, 08:14:15 MD
Pershendetje per anetaret online, qenka vetem shoku Albin e pershendes me kengen pash nja ta dy sy mjoj pash nja ta dy sy
ani flm Stina se syt jan gjeja me e bukur sepse shofim em ta edhe mir edhe keq po si me ja ba une me ty se piffff kangen e zemres ma ke zgjedhė


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 30, 2013, 08:15:11 MD
Agim pershendetje edhe per ty se ste apsh qe hyne se me ka trullu stina me kangen pash njata dy sy


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Gusht 30, 2013, 08:16:02 MD
Pershendetje pėr Albinin pėr besė i ki punt ngusht phaaaa mu nuk me pershendet kush bre ?


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Gusht 30, 2013, 08:18:28 MD
Pershendetje pėr Albinin pėr besė i ki punt ngusht phaaaa mu nuk me pershendet kush bre ?
po te pershendeta more  o djal shife koke tranu edhe ti sonte njejt si une hahahaha


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Gusht 30, 2013, 08:19:40 MD
shife kete, ku eshte gjesti i gjentllmenit, apo se ki dioptrin e syve mire


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Shtator 08, 2013, 07:19:29 MD
Pershendetje dhe mire se erdhe shoku Albin


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 09, 2013, 11:30:21 PD
Faleminderit Stina edhe pse sje ketu te pershendes edhe unė ty.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Shtator 09, 2013, 11:32:52 PD
Tani jam ketu, fleminderit edhe un perzemersisht te pershendes


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 09, 2013, 11:49:47 PD
Tani jam ketu, fleminderit edhe un perzemersisht te pershendes
Ok pėrshėndetje edhe nji here per ty dhe per Besen


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Shtator 09, 2013, 02:42:16 MD
Pershendetje per antaret online Zemra dhe Albin ju deshiroj nje pasdite te bukur.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Shtator 09, 2013, 02:47:19 MD

Flm shume per pershendetje edhe une ju pershendes juve..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Shtator 11, 2013, 08:32:11 PD
Pershendetje anetaet online, shoku Albin


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 12, 2013, 09:06:25 PD
Faleminderit Stina
Pėrshėndetje edhe pėr Juve.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Lady ne Shtator 18, 2013, 08:37:09 MD
Po ju pershendes edhe une te gjith juve qe jeni aktiv seps euen vallain edhe spe pata premtu se do t ejem ektu skam mujt me e mbajt fjalen por besoj se do te jem tash e tutje
Edhe pse sonte hina e se gjeta asnji ska gajle po lexoj pak dhe me Shum dashuni po e shkruej kit urim qe po ju pershendeti juve.
Lady


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Teuta ne Shtator 22, 2013, 07:16:55 MD
Pershendetje per antaret online  ju deshiroj nje m'bramje te bukur.

Teuta, Albin, Agim


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Shtator 22, 2013, 07:17:52 MD
Pėrshėndetje pėr Teuta dhe Agim kalofshit momente te kendshme


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Agim ne Shtator 22, 2013, 07:32:00 MD
Pershendetje edhe nga une Albin dhe teuta ju deshiroj Ēaste te kėndshme isha tuj lexu disa postime nuk e pash peshendetjet e juve  me falni ...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Tetor 24, 2013, 11:08:13 PD
Pershendetje per antaret online (zemra ) te deshiroj nje m'basdite te bukur.Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 25, 2013, 10:48:38 PD
Pėrshėndetje pėr Fjolla. Pasdite te kėndshme


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Tetor 25, 2013, 10:52:05 PD
Faleminderit Albin
Pėrshėndetje edhe pėr Juve te kaloni sa ma mir ne keto qaste ...Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Tetor 27, 2013, 12:26:59 MD
Pershendetje per antaret online (zemra ) te deshiroj nje m'basdite te bukur.Pershendetje edhe juve Fjolla edhe pse nuk jeni per momentin online ju pershendes dhe nje te diele te bulur ju deshiroj..


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Tetor 28, 2013, 07:35:15 PD
Pėrshėndetje Pėr Besa pasi qenka online.
e pėr ju qė s'jeni hala kėtu  prap njė pėrshėndetje me urimin qė tė kaloni sa mė mirė kėtė fillim jave...


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Besa ne Nėntor 01, 2013, 09:59:58 PD
Pershendetje per antaret online Stina, Albin ju deshiroj caste te kendshme ketu ne forume.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Nėntor 01, 2013, 10:12:33 PD
Flm Besa gjithashtu


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 01, 2013, 10:21:55 PD
Flm Besa gjithashtu pėrshėndetje 


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Zemra ne Nėntor 29, 2013, 08:08:31 PD

Peshendetje...po kuj me i thon veq vetin po e pershendes hahaha ]


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 29, 2013, 09:15:07 PD

Peshendetje...po kuj me i thon veq vetin po e pershendes hahaha ]
ani mirė Shum eshte edhe kur vetit i ben njė pėrshėndetje
uen po te pėrshėndes ty pra Zemra mbasi ti spaske pas kujt me ia bė njė pėrshėndetje


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Nėntor 16, 2014, 10:15:55 PD
Pershendetje per anetaret online dhe per anearet aktiv qe po japin Atė mundesin e tyre ne maksimum.


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Fjolla ne Nėntor 17, 2014, 09:11:30 PD
Peshendetje...po kuj me i thonse per momentin jam vetun por i pershendes te gjith ata qė jan aktiv po ashtu edhe te tjeret se per momentin nuk mund te jen aktiv ju deshiroj gjitha te mirat ..Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Janar 26, 2016, 07:51:35 PD
Koh dimri, i paska zene gjumi si duket, asnje ne linje, sidoqofte un po e le Pershendetjen e perzemert, gjith te mirat


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Deēani ne Janar 26, 2016, 08:42:41 PD
Po Stina koha e gjumit ėshtė pėr disa s epėr disa jo! Psh. Juve nuk jeni nė gjumė por disa hala nė gjumė si arushat nė shpella jan nguju; skan me dalė deri nė pranverė mė duket hahahahahah
Pėrshėndetje edhe pėr ju (http://www.mergimtari.ch/Buchstabe/s.gif)(http://www.mergimtari.ch/Buchstabe/t.gif)(http://www.mergimtari.ch/Buchstabe/i.gif)(http://www.mergimtari.ch/Buchstabe/n.gif)(http://www.mergimtari.ch/Buchstabe/a.gif) !  


Titulli: Pershendetje pėr antaret nė online!
Postuar nga: Stina ne Prill 28, 2016, 06:28:16 PD
Nuk qenka askush online, sidoqofte un po e le nje pershendetje te madheee me ju tregu se jam diku