Forum

Mė Pranė Njėri-Tjetrit => Votime dhe Sondazhe => Temė e nisur nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 05:50:45 PDTitulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 05:50:45 PD
Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum

PRANVERA
VERA
VJESHTA
DIMRI


Titulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 05:51:29 PD
Per mua vera eshte me e mria se bejm Plazh


Titulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Agim ne Prill 02, 2012, 06:04:39 MD
Dimėri e Pranvera ,janė per mua pak me shum specifike se stinet tjera.


N'pranverė gjithėqka lind nga e para,shėndrit Natyra(lulet gjithėqka lulezon)

N'dimėr me pelqen ,bora e bardh ,skijimi ,freskia, ndriqimi i vitit tė ri e adhuroj shum ..


Titulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Teuta ne Prill 03, 2012, 05:30:32 MD
 Qdo stin ka 1 gje qe e ben ate te bukur dhe terheqese
Nuk ka stin si nuk e pelqej :I pėrgjigjem ksej teme e veqoj veren jam tip i veres !


Titulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Deēani ne Prill 04, 2012, 06:27:05 PD
Edhe unė Verėn. Rrin njeri pak ma shlir hahhaha


Titulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Fjolla ne Prill 04, 2012, 09:47:31 PD
Mua me pelqen vjeshta shum e dua !


Titulli: Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Postuar nga: Princesa ne Prill 30, 2013, 10:05:33 PD
Une Pranveren e due ma Shum.