Forum

Kompjuterėt dhe Interneti => Probleme Me Kompjuterin => Temė e nisur nga: Mergimtarja ne Shtator 18, 2010, 10:42:40 PDTitulli: AVG Anti Virus Falas.
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 18, 2010, 10:42:40 PD
Unė e perdor personalisht ne te gjithė kompjuterat e mi kėtė antivirus dhe sme ka lėnė ne balte asnjėherė, puna e mirė ėshtė se ėshtė gratis dhe ka update deri ne 2 here ne ditė, dhe nuk ke nevojė qe pas ēdo muaji me vrapu me gjete crack tė ri sikur qe ndodhė me disa antiviruse tjetėr.
Ne kėtė lidhje mund ta gjeni antivirusin:
www.free.grisoft.com