Forum

Rreth mergimtari.ch => Kritika, Sygjerime, Pėrmirėsime => Temė e nisur nga: Mergimtarja ne Shtator 14, 2010, 10:10:04 PDTitulli: Pėrmirėsime
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 14, 2010, 10:10:04 PD
o hajde per hajr jena ka dojna mu ba shpi e madhe more uhaaaa  ;)


Titulli: Pėrmirėsime
Postuar nga: Deēani ne Shtator 15, 2010, 02:39:53 MD
o hajde per hajr jena ka dojna mu ba shpi e madhe more uhaaaa  ;)

Po tregoj njė anegdotė:

Shoqėrohet njė njeri i menēur me shqiponjat. Dhe pas shumė bisedave mes tyre dhe ndihmave qė njeriu u ipte shqiponjave, kėta tė fundit kur epyeten se pse s'mund tė fluturoj qė ke kaq dije dhe mendje tė hollė, ky mbeti pa pėrgjigje, dhe se shumė kishte dėshirė qė tė fluturonte por nuk gjente ndonjė zgjidhje.
Njė ditė shqiponjat menduan qe shoku i tyre tė fluturonte bash me to dhe e thėrrasin qė tė fluturoj sėbashku. Shkuan nė vend-takim dhe dy shqiponjat e vun shokun e tyre ne mes ku me sqepin e tyre mbanin njė shkop ku nė atė shkop mbahej shoku i tyre. U nisen nė fluturim dhe shėtiten tėrė kohėn . Kur ranė poshtė njera shqiponjė i tha. E shef se edhe ti munde tė fluturosh?
Shoku i tyre u pėrgjigj: po fluturova por me ndihmėn tuaj e arritra kėtė. Sikur ju tė mos mė kishit mundesuar kėtė unė s'do tė kisha mundur tė fluturoja.

Zgjidhja: Edhe forumi pa ndihmėn tuaj ska si bėhėt i mirė dhe i pasur me tema e pėrgjigje. Pėr kėtė u jam tė gjithėve mirėnjohės sepse unė dita ditės krenohem me ju, krenohem me ata qė do tė vijnė dhe sado pak tė ndajmė mendimet mes njėri tjetrit.
Ju faleminderit.


Titulli: Pėrmirėsime
Postuar nga: Teuta ne Gusht 28, 2013, 08:48:19 MD
pershendetje Albin me falni Nuk jeni onlien kur te jeni dy postimet e fundit i kam postuar gabim ne Foto me rreshta nese keni mundesi ti bartni ti qitni ne vendin e duhur klm  qdo te mir...