Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Mars 30, 2020, 12:13:42 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
  Forumi Ndihmė     Identifikohuni Regjistrohuni  
 Njoftime
Anėtarėt qė regjistrohen duhet tė konfirmohen nga linku qė ju kthehet nė emailin e dhėnė gjatė regjistrimit.Pastaj do tė kenė tė gjitha tė drejtat qė janė tė lejuara nė kėtė forum.
Asnjė Postim I Ri Disa rregulla pėr forumin
 rss Disa rregulla qė mundėsojnė tė mirėmbahet Forumi dhe gjithsesi duhet lexuar me vėmendje.
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Admin
ne Para se tė postoni-Lexo ...
Mars 02, 2010, 03:52:57 MD
Asnjė Postim I Ri Prezantoni Veten nė Forum
 rss Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
5 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Agim
ne Prezentohuni tė tė ju nj...
Nėntor 08, 2010, 09:09:13 MD
Asnjė Postim I Ri Pėrshėndetje dhe Urime
 rss Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Moderatore: Agim, Fllanza
776 Postime
69 Tema
Postimi i fundit: nga Stina
ne Pershendetje pėr antaret...
Prill 28, 2016, 06:28:16 PD
Asnjė Postim I Ri Kėrkoj Ndihmė
 rss E lejuar pėr tė gjithė anėtaret e regjistruar .
64 Postime
12 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Muzikė tek profili
Janar 06, 2017, 10:09:57 MD
Asnjė Postim I Ri Votime dhe Sondazhe
 rss Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
60 Postime
16 Tema
Postimi i fundit: nga Lady
ne A jeni xheloz nė dashuri...
Mars 29, 2017, 06:47:29 MD
Asnjė Postim I Ri Problematika Shqiptare
 rss Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
26 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shkrimtari serb publikis...
Shkurt 16, 2020, 08:21:06 MD
Asnjė Postim I Ri Tema e Shtypit tė Ditės
 rss Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderator: Agim
280 Postime
227 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Albin Kurti e humbi qeve...
Mars 27, 2020, 10:14:19 PD
Asnjė Postim I Ri Historia Shqiptare
 rss Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
371 Postime
27 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Duke njohur historinė to...
Korrik 07, 2019, 04:19:18 MD
Asnjė Postim I Ri Ēėshtja Kombėtare
 rss Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
76 Postime
16 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Si u konvertuan shqiptar...
Tetor 23, 2016, 08:10:16 PD
Asnjė Postim I Ri Letėrsia Shqiptare
 rss Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
751 Postime
52 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne PRANVERA E LIBRAVE
Janar 16, 2020, 06:29:40 MD
Asnjė Postim I Ri Arti Shqiptar dhe ai Botėror
 rss Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
66 Postime
7 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shqipėria dhe Shqiptarėt...
Janar 07, 2017, 07:20:40 MD
Asnjė Postim I Ri Muzika Shqiptare dhe e Huaj
 rss Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
219 Postime
8 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Re: Video Klipe shqiptar...
Tetor 26, 2019, 07:03:38 MD
Asnjė Postim I Ri Dashuria
 rss Gjithēka pėr dashurinė... dhe rreth dashurisė.
Moderatore: Agim, Fllanza
4322 Postime
52 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Thuaj"tė dua"...
Mars 06, 2019, 08:48:39 MD
Asnjė Postim I Ri Tema Shoqėrore
 rss Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
121 Postime
18 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shprehni gjendjen emocio...
Shkurt 16, 2020, 09:29:42 MD
Asnjė Postim I Ri Humor,Satira,Barcoleta,Fjalė tė Urta, Gjėgjėza etj
 rss Ska gjė mė tė bukur dhe tė mirė se Humori.Tė bėnė tė qesh dhe tė qeshurit e zgjatė jetėn... thonė! Atėherė ta bėjmė edhe ne atė!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
71 Postime
9 Tema
Postimi i fundit: nga Fjolla
ne Fjalė Tė Urta
Prill 05, 2016, 03:13:58 MD
Asnjė Postim I Ri Mėsime nga Kurani
 rss Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
1038 Postime
67 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne VĖSHTRIM RRETH KUR’ANI...
Tetor 13, 2015, 04:29:36 MD
Asnjė Postim I Ri Mėsime nga Bibla
 rss Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta.
20 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Femra sipas Bibles dhe ...
Nėntor 29, 2010, 09:41:44 PD
Asnjė Postim I Ri Teknologjija
 rss Diskutime rrethė Teknologjisė mė tė re
7 Postime
7 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Facebook i ndalon Path-i...
Maj 12, 2013, 10:59:56 PD
Asnjė Postim I Ri Software & Hardware
 rss Diskutime rreth Software & Hardware
0 Postime
0 Tema
Asnjė Postim I Ri Probleme Me Kompjuterin
 rss Nese keni probleme me kompjuterin tuaj, ose thjeshte pyetje, mund ta beni ne kete forum.
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Mergimtarja
ne AVG Anti Virus Falas.
Shtator 18, 2010, 10:42:40 PD
Asnjė Postim I Ri Filozofi-Psikologji-Sociologji
 rss Gjithcka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi tė gjithė kemi pyetje dhe po kėrkojmė pėrgjigje.
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
1080 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Teuta
ne Thėnie tė menēura?
Mars 14, 2015, 05:57:07 MD
Asnjė Postim I Ri Forumi i Studentėve/Nxėnėsve/Shqiptarė
 rss Studentėt/Nxėnėsit/ shqiptarė nga e gjithe Bota i gjeni ne kėtė forum dhe mund ti kontaktoni per t'u njohur dhe per te ndihmuar njėri-tjetrin.
Moderatore: Agim, Stina, Teuta
5 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Mergimtarja
ne !!!!Qka Mendoni pėr Faku...
Shtator 18, 2010, 12:42:11 MD
Asnjė Postim I Ri Futbolli
 rss Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo edhe pėr tė vėnė baste.
5 Postime
4 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Botėrori - BRAZIL 2014
Qershor 26, 2014, 06:43:50 MD
Asnjė Postim I Ri Sporti Shqiptar
 rss Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
6 Postime
4 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Majlinda Kelmendi kampio...
Gusht 28, 2013, 02:57:41 MD
Asnjė Postim I Ri Sporti nėpėr Botė
 rss Ngjarjet nga sporti nėpėr Botė, NBA, Atletika, Boksi etj.
5 Postime
5 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne UEFA EURO 2016
Qershor 13, 2016, 08:48:19 PD
Asnjė Postim I Ri Kritika, Sygjerime, Pėrmirėsime
 rss Shprehė mendimet tuaja rrethė mergimtari.ch
Moderator: Agim
16 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Teuta
ne Pėrmirėsime
Gusht 28, 2013, 08:48:19 MD

* Forum - Qendra E Statistikave
Postimet E Fundit
Postimet E Fundit
Albin Kurti e humbi qeverinė, por e fitoi pushtetin pėr njė kohė tė gjatė nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 27, 2020, 10:14:19 PD
Dhe, iku Albini e shkoi Vjosa nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 26, 2020, 06:55:34 MD
Grushtshteti nė tentativė nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 21, 2020, 08:08:15 MD
Mjeku i UĒK-sė shpėrthen ndaj akademikėve tė LDK-sė,e quan ahmak e tromak Veliun nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 21, 2020, 06:34:37 MD
Ti Hashim Thaēi a je president i Kosovės apo je Precjednik Serbije? nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 20, 2020, 04:26:54 MD
Vazhdojnė ta pėshtyjnė Adem Jasharin! nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 09, 2020, 05:18:17 MD
Zbulime tronditėse, ja kush e bėri ndarjen e vėllezėrve Jashari, pėrkatėsisht, t nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 07, 2020, 07:32:03 MD
Jusuf Buxhovi zbulon tė pathėnat, qė nuk janė dėgjuar asnjėherė mė parė pėr Adem nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Mars 07, 2020, 05:31:52 MD
Oh Ricky, you talkin' to me! nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Shkurt 28, 2020, 10:40:04 PD
Tri fazat e tradhėtisė sė Hashim Thaēit ndaj Atdheut nga Deēani (Tema e Shtypit tė Ditės) Shkurt 26, 2020, 08:29:48 MD
Shprehni gjendjen emocionale me ikone nga Deēani (CHIT-CHAT ) Shkurt 16, 2020, 09:29:42 MD
Shkrimtari serb publikisht i kėrkon Kurtit: Zoti kryeministėr, padite Serbinė - nga Deēani (Problematika Shqiptare) Shkurt 16, 2020, 08:21:06 MD
Zgjedhje pa Edi Ramėn!? nga Deēani (Problematika Shqiptare) Shkurt 08, 2020, 10:06:28 PD
Tė arrestohet Kadri Veseli nga Deēani (Problematika Shqiptare) Shkurt 08, 2020, 09:49:23 PD
Shtriga e natės Mamaqi dhe Lugati Rama misionarė tė dėshtuar nga Admin (Problematika Shqiptare) Shkurt 07, 2020, 09:30:42 PD
Pėrmbledhja E Forumit
Pėrmbledhja E Forumit 32489 Postime ne 785 Tema nga 190 Anėtarė. Anėtari mė i ri: Besi
Postimi I Fundit: "Albin Kurti e humbi qeve..." ( Mars 27, 2020, 10:14:19 PD )
Shiko postimet mė tė reja ne forum.
Anėtarė Nė Linjė
Anėtarė Nė Linjė Totali i pėrdoruesve online: 12 (0 Anėtarė dhe 12 Vizitor)
Sot mė sė shumti online: 15. Mė sė shumti online: 281 (Janar 02, 2019, 03:07:00 MD)
Anėtarėt qė sot vizituan Forumin
Anėtarėt qė sot vizituan Forumin
Gjithsej: 1
Anėtarėt Aktiv nė 24 orėt e fundit
Anėtarėt Aktiv nė 24 orėt e fundit 1 Anėtarė
Deēani
| Administrator | Administrator Forumi | Moderator i Pėrgjithshėm | Moderator |
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01456 sekonda me 12 veprime