Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Ju Lutem REGJISTROHU! Please REGISTER! Bitte registrieren!
Forum
Dhjetor 04, 2020, 09:00:02 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
 Njoftime
Anėtarėt qė regjistrohen duhet tė konfirmohen nga linku qė ju kthehet nė emailin e dhėnė gjatė regjistrimit.Pastaj do tė kenė tė gjitha tė drejtat qė janė tė lejuara nė kėtė forum.
Asnjė Postim I Ri Disa rregulla pėr forumin
Disa rregulla qė mundėsojnė tė mirėmbahet Forumi dhe gjithsesi duhet lexuar me vėmendje.
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Admin
ne Para se tė postoni-Lexo ...
Mars 02, 2010, 03:52:57 MD
Asnjė Postim I Ri Prezantoni Veten nė Forum
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
5 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Agim
ne Prezentohuni tė tė ju nj...
Nėntor 08, 2010, 09:09:13 MD
Asnjė Postim I Ri Pėrshėndetje dhe Urime
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Moderatore: Agim, Fllanza
776 Postime
69 Tema
Postimi i fundit: nga Stina
ne Pershendetje pėr antaret...
Prill 28, 2016, 06:28:16 PD
Asnjė Postim I Ri Kėrkoj Ndihmė
E lejuar pėr tė gjithė anėtaret e regjistruar .
64 Postime
12 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Muzikė tek profili
Janar 06, 2017, 10:09:57 MD
Asnjė Postim I Ri Votime dhe Sondazhe
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
60 Postime
16 Tema
Postimi i fundit: nga Lady
ne A jeni xheloz nė dashuri...
Mars 29, 2017, 06:47:29 MD
Asnjė Postim I Ri Problematika Shqiptare
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
47 Postime
35 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Skenari i shkatėrrimit t...
Qershor 16, 2020, 09:06:09 MD
Asnjė Postim I Ri Tema e Shtypit tė Ditės
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderator: Agim
291 Postime
237 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Kjo ishte kėrkesa e “Tog...
Dje nė 02:49:16 MD
Nėn-Forume: POLITIKA, OPINIONE, AKTUALE
Asnjė Postim I Ri Historia Shqiptare
Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
372 Postime
28 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shenjtorėt e lirisė
Maj 06, 2020, 03:48:56 MD
Asnjė Postim I Ri Trashigimitė Kulturore Shqiptare
Trashigimitė shqiptare
0 Postime
0 Tema
Asnjė Postim I Ri Letėrsia Shqiptare
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
755 Postime
53 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne DUART E PĖRGJAKURA
Qershor 24, 2020, 01:00:38 MD
Nėn-Forume: Poezi, Letėrisi pėr fėmijė , LAHUTA E MALCĢS
Asnjė Postim I Ri Arti Shqiptar dhe ai Botėror
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
66 Postime
7 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shqipėria dhe Shqiptarėt...
Janar 07, 2017, 07:20:40 MD
Asnjė Postim I Ri Muzika Shqiptare dhe e Huaj
Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
219 Postime
8 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Re: Video Klipe shqiptar...
Tetor 26, 2019, 07:03:38 MD
Nėn-Forume: Video Klipe dhe kėngė shqipe
Asnjė Postim I Ri Dashuria
Moderatore: Agim, Fllanza, Arta
4322 Postime
52 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Thuaj"tė dua"...
Mars 06, 2019, 08:48:39 MD
Asnjė Postim I Ri Tema Shoqėrore
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
121 Postime
18 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shprehni gjendjen emocio...
Shkurt 16, 2020, 09:29:42 MD
Nėn-Forume: CHIT-CHAT
Asnjė Postim I Ri Humor,Satira,Barcoleta,Fjalė tė Urta, Gjėgjėza etj
Ska gjė mė tė bukur dhe tė mirė se Humori.Tė bėnė tė qesh dhe tė qeshurit e zgjatė jetėn... thonė! Atėherė ta bėjmė edhe ne atė!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
71 Postime
9 Tema
Postimi i fundit: nga Fjolla
ne Fjalė Tė Urta
Prill 05, 2016, 03:13:58 MD
Nėn-Forume: Barcoleta, Fjalė tė urta!, Gjėgjėza, Anekdota
Asnjė Postim I Ri Mėsime nga Kurani
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
1038 Postime
67 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne VĖSHTRIM RRETH KUR’ANI...
Tetor 13, 2015, 04:29:36 MD
Asnjė Postim I Ri Mėsime nga Bibla
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta.
20 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Femra sipas Bibles dhe ...
Nėntor 29, 2010, 09:41:44 PD
Asnjė Postim I Ri Teknologjija
Diskutime rrethė Teknologjisė mė tė re
7 Postime
7 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Facebook i ndalon Path-i...
Maj 12, 2013, 10:59:56 PD
Asnjė Postim I Ri Software & Hardware
Diskutime rreth Software & Hardware
0 Postime
0 Tema
Asnjė Postim I Ri Probleme Me Kompjuterin
Nese keni probleme me kompjuterin tuaj, ose thjeshte pyetje, mund ta beni ne kete forum.
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Mergimtarja
ne AVG Anti Virus Falas.
Shtator 18, 2010, 10:42:40 PD
Asnjė Postim I Ri Filozofi-Psikologji-Sociologji
Gjithcka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi tė gjithė kemi pyetje dhe po kėrkojmė pėrgjigje.
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
1080 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Teuta
ne Thėnie tė menēura?
Mars 14, 2015, 05:57:07 MD
Asnjė Postim I Ri Forumi i Studentėve/Nxėnėsve/Shqiptarė
Studentėt/Nxėnėsit/ shqiptarė nga e gjithe Bota i gjeni ne kėtė forum dhe mund ti kontaktoni per t'u njohur dhe per te ndihmuar njėri-tjetrin.
Moderatore: Agim, Stina, Teuta
5 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Mergimtarja
ne !!!!Qka Mendoni pėr Faku...
Shtator 18, 2010, 12:42:11 MD
Asnjė Postim I Ri Futbolli
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo edhe pėr tė vėnė baste.
5 Postime
4 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Botėrori - BRAZIL 2014
Qershor 26, 2014, 06:43:50 MD
Asnjė Postim I Ri Sporti Shqiptar
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
6 Postime
4 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Majlinda Kelmendi kampio...
Gusht 28, 2013, 02:57:41 MD
Asnjė Postim I Ri Sporti nėpėr Botė
Ngjarjet nga sporti nėpėr Botė, NBA, Atletika, Boksi etj.
5 Postime
5 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne UEFA EURO 2016
Qershor 13, 2016, 08:48:19 PD
Asnjė Postim I Ri Kritika, Sygjerime, Pėrmirėsime
Shprehė mendimet tuaja rrethė mergimtari.ch
Moderator: Agim
16 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Teuta
ne Pėrmirėsime
Gusht 28, 2013, 08:48:19 MD

* Forum - Qendra E Statistikave
Postimet E Fundit
Postimet E Fundit
Kjo ishte kėrkesa e “Togerit” dhe Daut Haradinajt, ja ēka mė akuzoi Ramushi - kė nga Deēani (OPINIONE) Dje nė 02:49:16 MD
Halil Geci ofendon me fjalė tė rėnda Isa Mustafėn, pas deklaratės sė tij pėr Vjo nga Deēani (AKTUALE) Dje nė 11:55:40 PD
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin nga Deēani (AKTUALE) Tetor 21, 2020, 09:02:42 PD
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asa nga Deēani (AKTUALE) Tetor 20, 2020, 03:53:13 MD
Detaje tė reja, ja kush e rekrutoi Hashim Thaēin nė DGSE, pėrmenden Baton Haxhiu nga Deēani (POLITIKA) Tetor 15, 2020, 11:32:05 PD
Agim Ramadani nga Deēani (OPINIONE) Tetor 14, 2020, 08:07:02 MD
Frashėr Demaj, “akademik e deputet”, tradhėtoi popullin e vet nga Deēani (OPINIONE) Tetor 06, 2020, 03:12:38 MD
Armiku i shqiptarit ėshtė vet shqiptari! nga Deēani (OPINIONE) Tetor 05, 2020, 09:16:08 PD
Ndizet alarmi, paralajmėrohet skenari i errėt pėr Kosovėn: Ja kush i vrau njerėz nga Deēani (POLITIKA) Tetor 02, 2020, 08:22:37 MD
Shkrimtari serb: Nė Luginėn e Nishit u vranė e u masakruan mbi 300 mijė shqiptar nga Deēani (OPINIONE) Tetor 01, 2020, 05:03:39 MD
Deklarata shokuese: Skandal, ja me cilat dosje ėshtė i shantazhuar Hashim Thaēi nga Deēani (POLITIKA) Tetor 01, 2020, 09:00:39 PD
Hashim Thaēi do tė arrestohet nga Deēani (OPINIONE) Shtator 25, 2020, 01:40:45 MD
E mbrojnė Zotin nga Albini....BE-nė nga Gjermania... Skėnderajin nga mielli... nga Deēani (OPINIONE) Shtator 25, 2020, 11:20:22 PD
Fuqia e mustaqeve nga Deēani (OPINIONE) Shtator 25, 2020, 09:09:54 PD
Letėr publike Patriarkut Irinej dhe Igumenit Sava Janjiq nga Deēani (OPINIONE) Gusht 20, 2020, 11:01:56 PD
Pėrmbledhja E Forumit
Pėrmbledhja E Forumit 32483 Postime ne 835 Tema nga 190 Anėtarė. Anėtari mė i ri: Besi
Postimi I Fundit: "Kjo ishte kėrkesa e “Tog..." ( Dje nė 02:49:16 MD )
Shiko postimet mė tė reja ne forum.
Anėtarė Nė Linjė
Anėtarė Nė Linjė Totali i pėrdoruesve online: 10 (0 Anėtarė dhe 10 Vizitor)
Sot mė sė shumti online: 17. Mė sė shumti online: 281 (Janar 02, 2019, 03:07:00 MD)
Anėtarėt Aktiv nė 24 orėt e fundit
Anėtarėt Aktiv nė 24 orėt e fundit 1 Anėtarė
Deēani
| Administrator | Administrator Forumi | Moderator i Pėrgjithshėm | Moderator |
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.044 sekonda me 13 veprime.


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03141 sekonda me 37 veprime