Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13

Libri i Vizitorėve - mergimtari.ch

Dėrgo njė koment tek Libri i vizitorėve

Arta Femėr

Urime Kosov ushtria 👍👍

01.02.2019 20:41:08  Kommentari 
 Arta  Lösche 
 Arta  °5

Vizitor(Peja) Mashkull

pershendetje. Urime pavaresia Kosovė

18.02.2018 20:53:34  Kommentari 
 Vizitor  Lösche 
 Vizitor  °4

ema(kosov) Femėr

tung te gjithve

29.08.2017 21:36:29  Kommentari 
 ema  Lösche 
 ema  °3

Albin(Luzern)  Emaili 
 admin@mergimtari.ch  Faqja 
 http://mergimtari.ch

Mirė se vini nė librin e Vizitorėve.
Ndonėse kaloni kėndej , atėhere shkruaj njė koment tuajin, mbresėn apo njė pėrshėndetje pėr webin. Ēdo koment i juaj do tė aprovohet pasi admin do tė shikoj pėrmbajtjen e komentit.
Ju faleminderit pėr mirėsin tuaj.
mergimtari.ch

02.07.2011 09:26:44  Kommentari 
 Albin  Lösche 
 Albin  °2Anėtarėt nė Librin e Vizitorėve: 3 (0 Anėtar tė Regjistruar 3 Vizitor dhe 0 Anėtarė Anonim)
Anėtarėt:


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04783 sekonda me 39 veprime