Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
MKP Lajme

mergimtari.ch Lajme   

Lajmet
  Kategoria Lajmi i fundit Data
Lajme Nga Kosova Kadri Veseli na e “nguli”, 22 Shk 2018 27
Lajme Nga Bota Flet Carla del Ponte 27 Shk 2017 10
Komente Dhe Analiza Posselt: Turqia tė mos pėrzihet nė librat shkollor tė Kosovės 29 Mar 2013 8
Risi nė Mergimtari.ch Zogu i kėrkon Titos 8000 kosovarė tė armatosur pėr rrėzimin e Hoxhės 01 Maj 2018 10


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03031 sekonda me 41 veprime