Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch Galeri [ Kėrko ] [ Sekuenciale ]

Seksionet
ParaShihe Kategoria Nėnkateg. Imazhet Hyrja e Fundit
Bukuritė Natyrore
0 27 Zogu
Pėr Zemėr
0 10 Tė dua
 

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14502 sekonda me 45 veprime