Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
MKPMergimtari.ch Blog

Faqja
Voto Titulli Autori Pėrshkrimi Rifresko
PRANVERA E LIBRAVE Deēani PRANVERA E LIBRAVE•TEKI DĖRVISHI
Personat
ARI PRESPARI
ARBEN TETOVA
SHEGA
NARRATORI
LIRIA
JERMILOVI - XHUXH
DESA MASTILOVA
SLATKI ALEKSIJEVIĒI
DUNJA UJKANI
OGLlĒI I MAĒVĖS
MARIA ALEKĒIEVA
OGAV BULATI
DOBRI MANDAREVIĒI
SEKRETARI I KOMITETIT
IJA
LEJLA
NUSJA
CIVIL - POLICI I
CIVIL - POLICI II
MURGESHA
INSTRUMENTALISTĖT
TRI NUSET
KUARTETI
01 Mar 2016

Perdoruesit totale tė pranishem nė Blog: 1 (0 Perdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonimė)
Tė dukshėm janė:


MKPBlog ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02683 sekonda me 18 veprime